امام صادق (ع) می فرمایند : إنَّ مِمّا يُزَيِّنُ الاسلامَ الاخلاقُ الحَسَنَةُ فيما بَينَ النّاسِ؛ خوش اخلاقى در بين مردم زينت اسلام است.

​وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان دستگاه های برتر نظام آماری کشور

رئیس مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: این وزارتخانه به عنوان یکی از دستگاه های برتر نظام آماری کشور معرفی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از مرکز روابط و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه، "علیرضا زاهدیان" با اعلام این خبر گفت: مرکز آمار ایران به مناسبت روز آمار و برنامه‌ریزی، سازمان های برتر نظام اداری کشور را بر اساس تلاش موثر دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد اهداف نظام آماری کشور معرفی کرده که بر این اساس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان دستگاه‌های اجرایی موفق به کسب عنوان برتر در حوزه نظام آماری کشور شده است.

زاهدیان افزود: این انتخاب بر اساس تلاش موثر در پیشبرد اهداف نظام آماری کشور انجام شده و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش، وزارت نفت، وزارت راه و شهر سازی، معاونت علمی ریاست جمهوری، سازمان امور مالیاتی کشور، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در بین دستگاه های کشور، به عنوان دستگاه های برتر در حوزه نظام آماری کشور انتخاب شدند.